Hizmetlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

İç mekan veya dış mekan için tasarladıklarınızı bizimle paylaşmanız yeterli. Biz ise, tasarladığınız çalışmaları mümkün olduğunca hızlı, ayrıntılı ve gerçeğe en yakın bir şekilde 3d perspektifler halinde size teslim etmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Biz Yaratıcı bir Mimari çizim stüdyosuyuz.

Fikirleri sanat eserlerine dönüştürüyoruz.

Tüm projelerde sorumluluk ilkesini benimseyerek çalışmış olduğumuz kurumlarda prestij sahibi olarak işimizi severek yapıyoruz. Peyzaj teknikeri olarak başladığımız bu serüvende bir çok kaliteli projelere imza atmış bulunmaktayız. 2006'da bu yana sayılı projelerde render, çizim, tasarlama olarak katkımız bulunmaktadır.

0
Adet
Alınan Render Sayısı
0
Proje Tamamlandı
0
Yıl
Tecrübe
0
'e Yakın
Müşteri Portföyü

Hizmet Kategorilerimiz

Aşağıda hizmet kategorilerle ilgili bilgi alabilirsiniz

 • Mimari perspektifler

  İç mekan veya dış mekan için tasarladıklarınızı bizimle paylaşmanız yeterli. Biz ise, tasarladığınız çalışmaları mümkün olduğunca hızlı, ayrıntılı ve gerçeğe en yakın bir şekilde 3d perspektifler halinde size teslim etmekten büyük memnuniyet duyacağız

 • Cephe tasarımı ve görselleştirmeleri

  Bina cephelerinin tasarımını günün trendlerine en uygun şekilde tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı size, yine büyük bir özenle hazırladığımız 3d görsellerle sunuyoruz. Sizde yatırım sahiplerine ve müşterilerinize.

 • 2D / 3D kat planları ve kuşbaşı görünüşler

  Müşterilerinizin mimari proje tasarımlarınızı yada projelerinizi çok daha hızlı anlayıp kavraması için gerekli olan mimari plan ve kuşbakışı görünüşleri büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. İsterseniz 2 boyutlu plan, isterseniz 3 boyutlu görünüşleri yalın anlaşılabilir şekilde size teslim ediyoruz.

 • Ürün tasarımlarınızın modellenmesi.

  İster endüstriyel olsun ister sanatsal bir tasarım olsun tasarımınızı adeta fotoğraf stüdyosunda çekilmiş gibi yüksek kalitede, perspektifler şeklinde teslim edebileceğimiz gibi istemeniz durumunda detaylı modellenmiş 3d model dosyasınıda kendi projelerinizde kullanılmak üzere teslim edebiliriz.

Projeniz mi Var ?

Projelendirme aşamalarımız